אורתופד מנתח מומחה לכף רגל והקרסול ואורתופדיית ילדים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
ד"ר שינדלר עמוס הוא מנהל יחידה אורתופדית לילדים בבית חולים שיבא תל השומר, כירורג מומחה לניתוח כף הרגל והקרסול ולטיפול בפציעות ספורט במבוגרים ואחראי על תחום ניתוחי כפות הרגליים במערך האורתופדי בתל השומר. כמו כן, הוא מקבל מטופלים במרפאתו במרכז הרפואי ברמת אביב (המרכז לאורתופדיה מתקדמת בתל אביב).

ד"ר שינדלר אף עובד כיועץ ארצי למשרד הביטחון וכקצין התגמולים באגף השיקום. ד"ר שינדלר מתמחה במתן חוות דעת רפואיות לבית המשפט, וממונה לעתים מזומנות על ידי בתי המשפט למתן חוות דעת מקצועית בתחום האורתופדיה.
 
 
 
ד"ר שינדלר עמוס
 
 
 
 

הכשרה מקצועית

 
ד"ר שינדלר למד בבית הספר לרפואה בירושלים, והוסמך לעסוק ברפואה ב- 1983. הוא שירת במילואים כרופא בסיירת מטכ"ל כ- 20 שנה. ד"ר שינדלר התמחה בכירורגיה אורתופדית במרכז הרפואי שיבא בתל השומר והוסמך כאורתופד מומחה ב- 1992. כמו כן, עבר הכשרה נוספת בארה"ב, באורתופדיה של ילדים ומתבגרים, במרכז לאורתופדיה של ילדים של duPont בין השנים 1993 - 1995.

עם חזרתו לארץ, התקבל כרופא בכיר במערך האורתופדי במרכז הרפואי שיבא בתל השומר וביחידה לאורתופדיה של ילדים. בשנת 2002 החליט להתעמק בתת-התמחות נוספת, שעיקרה הפרעות וניתוחים של כפות הרגליים והפרעות בספורטאים ובמבוגרים.

מאז עבר ד"ר שינדלר מספר רב של השתלמויות והתמחויות בטכניקות ניתוחיות עדכניות וחדשניות, כולל ארתרוסקופיות, באירופה ובארה"ב. כמו כן, למד אצל המומחים המובילים בתחום זה בארץ ובעולם, ביניהם: ד"ר מתתיהו נוף מאסף הרופא, ד"ר מיירסון וד"ר לו-שון בבולטימור ארה"ב, וכן ד"ר ואן דייק באמסטרדם ועוד.

 • קורסים של AO בשוויץ, לטיפול ניתוחי בטראומה אורתופדית
 • קורסים והשתלמויות בגרמניה בניתוחי כף הרגל
 • קורסים בתיקון הפרעות ועיוותי גפיים בילדים ומבוגרים בבולטימור, ארה"ב
 • השתלמות בניתוחי כפות הרגליים בילדים ומתבגרים, בארה"ב
 

רקע אקדמי

 
לד"ר שינדלר רקע אקדמי רחב היקף: הוא מדריך בפקולטה לרפואה ומרצה בחוג ללימודי המשך באוניברסיטת תל אביב, הוא מלמד ומדריך סטודנטים לרפואה, מתמחים באורתופדיה ומשתלמים מחו"ל במרכז הרפואי שיבא בתל השומר, ויותר מפעם נבחר על ידי ציבור הסטודנטים כמורה מצטיין. כמו כן ד"ר שינדלר ומשתתף כמרצה אורח בכנסים מדעיים קליניים ואקדמיים בחו"ל.
 

פעילות מקצועית

 
ד"ר שינדלר הוא מומחה בטיפול ובתיקון ניתוחי של הלוקס ולגוס. כמו כן ברשותו ניסיון רב מאוד בתחום הכירורגיה האורתופדית, והוא ביצע אלפי ניתוחים אורתופדיים בילדים, במתבגרים ובמבוגרים, ובפרט בכל הקשור בהפרעות בכפות הרגליים. ד"ר שינדלר מעיד על עצמו כמי שהחליט להקדיש לכף הרגל את עיקר התמקצעותו, והוא מטפל בכפות הרגליים של מטופלים מגיל הינקות ועד לגיל הזהב.

ד"ר שינדלר בעל ותק וניסיון רב בטיפול בתינוקות עם בעיות של CLUB FEET בשיטת פנסטי, והוא אחראי על תחום זה במרכז הרפואי שיבא בתל השומר. מזה כעשור נותן ד"ר שינדלר ייעוץ טרום לידתי בנושא הפרעות ומומי שלד המתגלים ביילודים בסקירה על-קולית (אולטרה-סאונד), במסגרת מעקב הריון.
 

חבר בארגונים מקצועיים

 
ד"ר שינדלר חבר באיגודים המקצועיים הבאים:
 • חבר בהסתדרות הרפואית בישראל
 • חבר האיגוד הישראלי לאורתופדיה
 • חבר בחברה לניתוחי כף הרגל והקרסול בישראל
 • חבר בחברה לאורתופדיה של ילדים בישראל
 • חבר בחברה האירופאית לאורתופדיה של ילדים
 • חבר בחברה לרפואת ספורט בישראל
 • חבר בוועדת ההיגוי העליונה לאורתופדיה של מכבי שירותי בריאות

לתיאום תור במרפאה, התקשרו: 072-3214551